Verao No Melhor Condominio E Praia De Ubatuba
Verao No Melhor Condominio E Praia De Ubatuba villa is gelegen op 4 km van het Praia Brava da Fortaleza en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Het vakantiehuis bevindt zich op ongeveer 50 meter afstand van de Rua Sete Fontes en op een steenworp van de Huilende Grot. Praia Domingas Dias ligt binnen 11 minuten wandelen van de villa in de Praia do Lazaro wijk, terwijl het kuststrand op circa 3 km afstand is. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan Praia do Perequê-Mirim, gelegen binnen 10 minuten rijden.
Verao No Melhor Condominio E Praia De Ubatuba villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn ook een haardroger voor uw comfort.
Gasten die in de accommodatie verblijven, kunnen gebruikmaken van de zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei. Gasten kunnen tijdens hun verblijf ook eten in een eetgedeelte. Quiosque Rose's Bar Praia Do Lazaro Ubatuba, waar Braziliaanse gerechten worden geserveerd, ligt op sechts 25 minuten wandelafstand van Verao No Melhor Condominio E Praia De Ubatuba villa. Vervoersmogelijkheden in het gebied omvatten Lazaro beach busstation, gelegen op 250 meter afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia da Costa3541 km
- Praia da Ribeira1398 km
- Gruta Que Chora1261 km
- Mirante do Saco da Ribeira1487 km
- Praia do Flamenguinho3491 km
- strand Sununga1102 km
- Praia da Dionísia2778 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos119 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Verao No Melhor Condominio E Praia De Ubatuba villa?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Verao No Melhor Condominio E Praia De Ubatuba villa zijn de Rua Sete Fontes (in de nabijheid van de accommodatie) en de Huilende Grot, op 50 meter afstand. - ❓
Hoeveel kost het om Verao No Melhor Condominio E Praia De Ubatuba villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Verao No Melhor Condominio E Praia De Ubatuba villa is $132. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in de villa te bezoeken?
Gasten van de villa kunnen eten in Quiosque Rose's Bar Praia Do Lazaro Ubatuba restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Verao No Melhor Condominio E Praia De Ubatuba villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Verao No Melhor Condominio E Praia De Ubatuba villa logeren. - ❓
Ligt Verao No Melhor Condominio E Praia De Ubatuba villa vlak bij het strand?
Verao No Melhor Condominio E Praia De Ubatuba villa biedt gemakkelijke toegang tot Praia Domingas Dias, dat op wandelafstand van ongeveer 11 minuten ervandaan ligt. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Verao No Melhor Condominio E Praia De Ubatuba villa?
Gasten die in Verao No Melhor Condominio E Praia De Ubatuba villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Praia Brava da Fortaleza en het kuststrand bereiken, die respectievelijk op 4 km van de accommodatie en op 3 km afstand liggen.